| costellan a întrebat:

Daca am acces pe net de pe telefon, cum pot conecta laptopul la internet?

4 răspunsuri:
| ka2 a răspuns:

Prin cablu de date sau bluetooth... cea mai buna varianta e de la Zapp

| ka2 a răspuns:

@Georgian... raman la ce am zis mai devreme: cea mai buna varianta e de la Zapp. 1. prin telefon ai modem de 153kbps sau 2, 4MB iar de la cnx sau orange ai de 56kbps, sau pe aproapewinking 2. ai dreptate de trafic: la Zapp e dupa 1, 5 GB la ceilalti e dupa 1GB (la Zapp e modem de 2, 4 MB pana la varianta cu 7, 2MB cu abonament de 9euro), la ceilalri este ab de 22 euro cu modem mai mic. Cea mai mare acoperire pentru internet este la Zapp. Si inca ceva... a nu se face comparatie cu retele de cartier

| simpluEu. a răspuns:

De la zapp am avut si eu cand eram in tara...acum mi-a zis mama ca a tras net de la o firma...zapp-ul e destul de bun...conectezi telefonul la laptop...si ai sa ai internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici zapp nici orange si nici vodafone.primii 1-2 GB depinde de abonament tii dau cu viteza mare, ce depaseste aceasta valoare de maxim 1-2 GB iti dau viteza ingrozitor de mica.cunosc cazuri reale. Daca ai net pe telefon, poti folosii cum a spus si ka2 cablu de date ori un adaptor usb ori chiar infrarosu.succes