| maradona10 a întrebat:

Daca am antivirus eset internet security si pun un stick sau un cd imi scaneaza de virusi sau doar pentru net isi face treaba?

8 răspunsuri:
| Mykymu a răspuns:

Scaneaza tot ce are legatura cu PC-ul.

| RaduTN a răspuns:

Depinde si de setari, si de antivirus. Eu iti recomand sa uiti de prostiile alea si sa te uiti la munca romanilor adica bitdefender care este cel mai bun antivirus de pe piata in momentul de fata. Ai aici versiunea free, te loghezi cu facebookul sau contul bitdefender si este permanent. http://www.bitdefender.com/solutions/free.html

| K0sti a răspuns:

Din experienta mea si a altora, daca ai Eset, considera ca nu ai antivirus! In plus conteaza cum e setat!

Uite si experienta altora: http://www.epasystems.ro/......m-av-test/

| maradona10 explică (pentru RaduTN):

La setari am tot bifat in afara de :anti-theft, gamer mode si parental control Si pana acum am avut panda, Kaspersky si acum eset. nu am incercat niciodata bitdefender (si stiu ca e o marca romaneasca ) pe viitor cred ca am sa-l cumpar

| RAY a răspuns:

El scaneaza tot, usb, cd rom, recomand avast, avira sau panda, eset e varza

| RAY a răspuns (pentru RaduTN):

Si plin de buguri, plus ca pentru a avea acel antivirus ai nevoie de un pc bun, ca kaspersky nu e nici unul

| maradona10 explică (pentru RAY):

Pc meu ii destul de bun happy adica are un system pe care l-am facut la comanda acum 3 ani pentru jocuri si am dat pe el 990 de euro. Deci nu ii chiar asa de slab

| RaduTN a răspuns (pentru maradona10):

Nu are rost sa-l cumperi. Doar daca il folosesti pentru un calculator de la servici. Cel mai bine pentru un PC este un anti virus free.