| Ale14me a întrebat:

Daca am blocat pe cineva pe facebook, cum pot debloca acea persoana?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Deblocheaza prieten sau invitatie la aplicatii - Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai ''Liste de blocare'' (Blocked People and Apps)si ''Editati-va lista de persoane si aplicatii blocate''. Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy! (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa-l ai la prieteni)
Bafta!

| Puiu_Antonia_1984 a răspuns (pentru neluL):

Nu am putut să-l deblochez pe Bobby Ewing de două ori deblocațimi dvs vă rog frumos

13 răspunsuri:
| Cretu_Bogdan-Karl_1998 a răspuns:

Du-te pe acasa, dupa acea da click pe o incuietoare, da clic pe cum blochez o persoana care ma deranjeza?, si dupa acea da click pe vezi toti ultilizatorii blocati, si dupa acea da click pe unblock la persoana care vrei so deblochezi!

| Petre_Gabriela_1970 a răspuns:

IONELA SUFLET FRUMOS NELA

| Petre_Gabriela_1970 a răspuns:

Daca am blocat pe cineva pe facebook, cum o pot debloca?

| Petre_Gabriela_1970 a răspuns:

Cum pot debloca o persoana blocata pe facebook?

| Petre_Gabriela_1970 a răspuns:

Vreau deblocare pe facebook

| Petre_Gabriela_1970 a răspuns:

IONELA SUFLET FRUMOS NELA

| Puiu_Antonia_1984 a răspuns:

Nu am putut să deblochez pe Bobby Ewing 1 și Bobby Ewing 2 nu am răușit
Deblocațimi dvs pe cele două persoane

| Flori_Florica_1952 a răspuns:

Am aceeasi intrebare?
Ma puteti ajuta?

| Maria_Stefan_1956 a răspuns:

Da vreau deblocareade pe facebook

| Lungu_Ghita_1964 a răspuns:

Viorel felicia

| Rozalia_Lavric_1971 a răspuns:

Daca am blocat un prieten pe facebook cum pot sa il deblochez

| Nicodin_Nadia_Roxana_1986 a răspuns:

Cum deblochez o persoana astept raspuns