| PuFiLiCi98 a întrebat:

Daca am comandat un telefon de 700 lei de pe eMag, iar transportul este prin curier Cargus, transportul este gratuit?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Da este gratuit prin orice curier fie el cargus sau fan courier.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi tu comanzi asa fără să te interesezi de toate detaliile livrării? Acum sună i mîine si cere le explicatii, că te trezesti că ai de dat pe lîngă telefon, si banii pe transport.

| spy2o a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Corect! Acum nu-i cam tarziu? Dar uita-te pe site ca trebuie sa scrie "deschiderea coletului la livrare" si "transport moca". Daca nu apar iconitele alea...scoti banu'!

Răspuns utilizator avertizat
| Ternos a răspuns:

Da, este gratuit.