| cipri3 a întrebat:

Daca am contract cu romtelecom pentru internet prin cablu, pot da si stick?

Răspuns Câştigător
| Moora123 a răspuns:

Da, dar costa destul de mult comparativ cu Vodafone / Orange. Platesti stick-ul + abonament suplimentar.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, deci stai să văd dacă am inteles bine intrebarea, tu ai contract la internet prin romtelecom nu? Si vrei un stick ca să prinzi wireless, păi atunci trebuie să mergi la sediul romtelecom cu buletinul si ceri un stick. Succes.

| CoxOno a răspuns:

Ami pare rau pentru tine dar nu poti renunta, dora la expirarea contractului!
http://www.urbaniulian.ro/......omtelecom/

| Moora123 a răspuns:

@CoxOno - lasa-ma sa te contrazic. Am reziliat doua contracte RomTelecom pana acum. Primul a fost datorita faptului ca plecam din tara (chiar daca m-am intors dupa 2 luni) si al doilea dupa expirarea perioadei contractuale.