| Skarr a întrebat:

Daca am CPU cu cooler si carcasa cu cooler. Trebuie sa iau si un cooler separat pentru GPU?

Răspuns Câştigător
| Hyper23 a răspuns:

Nu, ventilatorul de la carcasa e destul, daca vrei sa ai air flow bun, poti sa mai iei unu, dar placii video ii trebuie decat un ventilator

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai vazut tu GPU (placa video) fara cooler/coolere proprii? cel putin nu dupa 2000

| Hyper23 a răspuns (pentru Simpatic):

Dude, el intreaba daca sa mai cumpere un ventilator sa-l puna la carcasa pentru gpu...

| Simpatic a răspuns (pentru Hyper23):

Pai nu e logic, daca GPU are deja cooler, de ce rahat as mai pune inca un ventilator care si asa daca nu este racire pe apa este cam fail.
Oricum o carcasa cat de cat aerisita nu are nevoie de zde mii de ventilatoare, asta daca nu vorbim de vreun super-mega sistem de gaming cu vreo 1000.000 de euro bagati in el.

Răspuns utilizator avertizat
| Preotul500 a răspuns:

Nu, GPU-ul vine cu tot cu cooler-ul lui.

| Andrei899 a răspuns:

Nu