| Trefla a întrebat:

Daca am cumparat un laptop cu windows original cum il reinstalez(windowsu) dar sa fie tot cel original?

Răspuns Câştigător
| wolfy911 a răspuns:

Nu poti, odata reinstalat s-a dus licenta

2 răspunsuri:
| Serioscoaielasanumele a răspuns:

Pai trebuie sa ai un cd cu windowsu si sati reformatezi calcu. Daca nai salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai grabit cu funda aia...nu ganditi deloc!
Sau cei care ti-au raspuns inainte nici n-au avut in viata lor laptop cu Windows preinstalat. Ori poate tu esti unul dintre cei cu mai multe conturi pe site si-ti dai funda de pe un cont pe altul. Zic si eu...ca nu vad de ce n-ai gandit deloc cand te-ai grabit sa premiezi raspunsul ala.
Toate laptop-urile din ziua de azi ce au Windows preinstalat mai au o partitie ascunsa de recovery! Se ajunge la ea destul de lejer(boot de pe partitie inainte de pornirea Windows-ului instalat deja).