| MihaiBlue07 a întrebat:

Dacă am cumparat un pc cu ryzen 3 2200g și îmi bag Windows 7 găsesc drivere pentru placa video integrata compatibile cu Windows 7?

1 răspuns:
| RobertMit a răspuns:

Eu de ceva timp nu mai folosesc Windows, folosesc Linux, dar cand aveam Windows foloseam Driver Bosster (are varianta free care e chiar ok) pentru a instala drivere (mai putin pentru placa video - care era dedicata - pentru asta foloseam GForce Experience parca). Cred ca merge si pe Windows 7, deci give it a shot