| ioanafilip1234 a întrebat:

Dacă am două zgârieturi mari și hidoase pe camera foto de la telefon, ar trebui să iasă poze mai necalitative? =/

3 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

Fă o poză, dacă nu se văd zgîrieturile pe imagini, e ok, altfel nu afectează.

| Ghostrider332 a răspuns:

Da cred ca da vor iesi in evidenta alea ''2 zgarieturi mari si hidoase''

| m07constantine a răspuns:

Tine de mai multi factori:
- distanta de la obiect la aparat; asta poate sa amplifice sau sa estompeze deformarea imaginii
- dimensiunea zgarieturilor si amplasarea fata de centrul 'vizual' al camerei
Dar, dupa cum spunea cineva mai devreme, fa niste poze. De multe ori practica bate teoria