| Goemon a întrebat:

Daca am facut 1 cd adica cu nero.etc pot sa mai pun ceva pe el daca am uitat? daca stiti rog explicatie adica cum sa fac si cu ce program... thx dau si funda de aia

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| McCadu a răspuns:

Poti sa rescri ceva pe el, dar numai daca ai setat inainte de a da burn in nero, optiunea "Multisession disc". Cu aceasta optiune poti scrie cand vrei pe acel cd chiar daca nu este RW, in limita spatiului disponibil pe acel cd. Deci poti sa pui cev pe el daca ai bifat optiunea "multisession disc" inainte sa incepi scrierea cd-ului

| Iuly006 a răspuns:

Daca este rescriptibil cu siguranta sau daca este normal poti sa mai pui pe el daca i-ai dat multisession.
bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l cumparati adica un Computer cu DVD/CD-RAW/RW software si CDDRIVER introdus in el.rolling on the floor