| florin1979 a întrebat:

Daca am instalat windowsul, mai pot face o partitie? si daca da, cu ce program? dati-mi si un link de descarcare dace stiti!

Răspuns Câştigător
| BMA a răspuns:

@toxic9 poti face linistit partitie cu un program, tu ai distrus un fisier care ajuta la bootare.

http://programegratis.com/......e-edition/

chiar aseara am facut o partitie si nu s-a stricat nici un windows;)

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/......partition. Nu-ti trebuie program Unde vezi scris cu albastru apasa si citeste.

| BNSAV a răspuns:

Nu incerca sa faci asa ceva cu programe. Am incercat si eu si am distrus Windows-ul. Reinstaleaza-l din nou si fa atunci partitiile.