| zAnemică a întrebat:

Daca am internet pe telefon cum il pot folosi si pe tableta? Cum sa le conectez intre ele? Ambele au android.

1 răspuns:
| uninvited66 a răspuns:

Like a boss, daca telefonul tau nu e un android de pe vremea cand se mergea cu caruta ( ma refer la versiuni 2. x), cauta in telefonul tau (sper sa fie unul premium nu Allview sau altceva), cuvantul HOTSPOT. Il activezi si dai net si pe tableta si pe laptop si pe Smart TV si pe ce mai vrei tu!