| mariuspitbull a întrebat:

Daca am internet pe un nokia 2730 classic pot, prin cablu de date sa ma conectez de pe calculator pe net, adica p netu d l telefon sa ma conectez cu calculatorul?

Răspuns Câştigător
| unicka a răspuns:

Da ar trebui sa iti permita sa te conectezi la calculator.eu am reusit sa fac din telefon modem si sa stau pe net. singura chestie e sa ai suficient trafic inclus pe telefon la capitolul internet mobil.

4 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Stiam ca merge doar invers adica sa ia net pe pc de pe telefon, cum zici tu stiam ca merge doar pe sony ericson dar daca Ciupy spune ca pe al lui merge ar trebui sa ne prezinte metoda, poate merge si pe telefoanele obisnuite!

| cLaudYu a răspuns:

Ia incearca cu programul Nokia ps suite il gasesti pe google.

| Ciupy_2848 a răspuns:

Nu stiu sigur daca merge cu al tau. Eu am E51 si merge deci, functia exista big grin