| Valentin7991 a întrebat:

Daca am Ip dinamic pot primi ban si sa nu m-ai intru pe servarul respectiv!

Răspuns Câştigător
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Deci daca ti-a dat fix pe IP-ul pe care il aveai trebuie doar sa repornesti calculator/net
Daca a dat pe toata clasa gen amx_addban 192. 0. 0. 0 atunci nu mai poti intra dar de obicei adminu nu da ban pe clasa de frica Ownerului

3 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

depinde daca e chestie cu voturi etc. s-ar putea!

| Anthaeus a răspuns:

Iei ban pe IP-ul ala. Dar problema e ca mai nou adminii dau ban si la toata clasa de IP-uri...asa ca nu iei numa tu...mai iau si ceilalti din LAN-ul din care faci parte, adica toti user-ii carora li se aloca IP-uri din clasa respectiva. happy