| Beto1234 a întrebat:

Daca am laptop pot sa imi schimb placa video sau procesorul?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Am spus sa pui mana sa cauti!
http://www.insidemylaptop.com/how-to-disassemble-hp-pavilion-g6-laptop/
In concluzie...nu poti!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

NU poti! Cauta-ti laptopul pe Google si ai sa vezi daca poti sau nu! Asta ca sa nu mai primesti prostii de raspunsuri ca cele pe care le-ai primit! Daca vrei upgrade-uri, iti iei desktop, nu laptop! Laptopul cum il iei, asa mori cu el!

| Beto1234 explică (pentru K0sti):

K0sti am HP pavilion g6 merge?

| K0sti a răspuns (pentru Beto1234):

Am spus sa pui mana sa cauti!
http://www.insidemylaptop.com/how-to-disassemble-hp-pavilion-g6-laptop/
In concluzie...nu poti!

| StalkerSoul a răspuns:

Da, poti dar la placa video doar daca este dedicata o poti schimba, daca este integrata nu are rost, pentru ca trebuie sa o schimbi cu tot cu placa de baza, care face aproape cat tot laptop`ul asa ca. intelegi tuhappy.

| MotanAndrei a răspuns:

Normal da faza e ca trebuie sa ti le schimbe un specialist.

| Beto1234 explică (pentru MotanAndrei):

Mersi man am un specialist cunoscut dar nu e in tara deocamdata dar o sa vorbesc cu el

| Vladutzutvi a răspuns:

Da,poti,dar trebuie sa gasesti piese care se potrivesc.

| Beto1234 explică (pentru Vladutzutvi):

Aa bun deci nu pot lua o placa nVIDIA sau un procesor quand core?