| GamesAndrey a întrebat:

Daca am laptop si o placa video dedicate pe slot MXM 2, pot s-o schimb? va rog sa imi spuneti, am o placa mai veche si nu vreau sa imi cumpar un laptop nou

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu poti. Vrei gaming? I-ati un sistem desktop nu tot un laptop.

| GamesAndrey explică (pentru Jipa95):

Nu mai inteleg nimic, unii imi spun ca pot sa o schimb altii imi spun ca nu pot (ma refer doar la tine, ca doar tu mi-ai spus asta)

| Jipa95 a răspuns (pentru GamesAndrey):

Pai si ce placa video mai veche ai tu? Arata-mi niste poze ceva.

| GamesAndrey explică (pentru Jipa95):

Se numeste ATI Mobility Radeon HD 4650, e facuta in 2008 si uite si niste lucruri despre ea http://www.game-debate.com/....../hardware/