| Lindoro a întrebat:

Daca am luat un virus si dau system restore cu o zi inainte, scap de el?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu Bitdefender online: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html

| express11 a răspuns:

Nu cred.foloseste norton eraser power, de pe google.

| Jipa95 a răspuns:

Nu. Deoarece virusul acela infecteza un fisier, iar prin restore datele raman acolo nu se sterg. Descarca-ti un antivirus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Iti daie seama ca nu am ami folosi antivirusii. Un virus odata instalat ruleaza in continuare chiar daca dai restore.Era prea simplu sa scapam de virusi asa.

| RaraSeeDY a răspuns:

Buna!
Pai un virus o data intrat nu`-l mai scoti decat cu un antivirus foarte bunwinking
Eu iti sugerez Bitdefender, are si versiune free si este in top 5 in lumewinking
Vei vedea dupa instalare ca vei putea da scan la tot PC-ul sau iti va detecta singur virusul... Ca sa ai licenta nedeterminata, va trebui doar sa faci un cont la eiwinking
Bafta!