| cretzu94 a întrebat:

Daca am o aplicatie android facuta de mine, imi fac cont pe android (25$) si o uploadez acolo, pot alege eu suma cu care sa o vand? Adica sa aleg care va fi pretul ei pentru cei ce o vor downlada

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cont pe android cum ziic tu se face pe gratis, si orice cont de gmail o sa mearga. Si poti aloca anumiti banuti, nu cat vrei tu.

| cretzu94 explică (pentru sltlp):

Nu ma refer la contul ala care il au toti cei ce au telefon cu android. Este cont special pentru a uploada aplicatii care costa 25$ si poti pune cate vrei

| Deea_Deea_1990 a răspuns:

Un link pentru aplicatie(de unde poate fi down)?