| Flore_Alex_2001 a întrebat:

Daca am o licență de antivirus pentru un an,dar inainte sa expire termenul dau restart la windows, dupa mai pot sa am acea licență?(termenul de un an nu s-a terminat)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai licenta inseamna ca ai un sir de cifre si litere. Afli care este acel key si apoi reinstalezi antivirusul si reintroduci key-ul. Si sa stii ca Windows-ul nu se restarteaza ci doar se repara sau faci reinstalare. Restart la Windows faci zilnic cand il inchizi si-l repornesti calculatorul.

| Flore_Alex_2001 explică (pentru Salontanul):

Iți mulțumesc mult! Ai fost de mare ajutor și nu sunt sarcastic! big grin

| Salontanul a răspuns (pentru Flore_Alex_2001):

Cu placere! Multumesc si eu pentru apreciere. Daca mai ai nevoie de ajutor, oricand, cu placere.