| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Dacă am primit pe google drive 100gb pentru 30 pentru a-mi pune datele, și dacă eu pun de exemplu 50gb, dupa ce expira aia 100gb o sa pierd tot?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Tu INCHIRIEZI acei 100Gb.
Daca nu platesti chiria, oriunde esti dat afara, iar lucrurile tale lasate raman acolo...

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal! Ideea este ca pentru 10 lei lunar ii poti pastra acei 100 GB.

| sierra1 a răspuns:

Mai mult ca sigur te atentionează din vreme pentru a-ți salva datele pe alte suporturi, înainte de dezactivare