| NikkerBoy a întrebat:

Daca am router de la D-link (DIR-600), am facut mai demult configurarile la el,etc. Si acum vreau sa-mi reinstalez windows-ul, trebuie facut ceva, vreo conexiune, ceva de genul dupa ce imi reinstalez windows-ul? Faza e ca eu nu mai stiu Numele/Parola care mi le-am pus acum 1 an.
Va rog sa-mi spuneti. happy

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Nu, singurul lucru de care vei avea nevoie sunt driverele placii de retea (daca nu este plug and play pe un slot pci).

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio legatura sistemul de operare cu configuratiile router ului.