| purple97 a întrebat:

Daca am Samsung Wave 575, si intru pe Samsung Apps cu Wi-Fi, si vreau sa downloadez un joc, trebuie sa platesc? Sau imi da cost suplimentar? Raspuns rapid, va rog!

2 răspunsuri:
| CoSmInEl500 a răspuns:

Plata pentru jocurile cumparate de pe net se face cu cardul deci daca e cu plata o sa iti ceara datele de cont. Nu stiu daca pe Samsung Apps exista si metoda de plata din creditul telefonic dar dace e o sa iti solicite sa trimita niste mesaje. Cel mai sigur cauti jocurile la care scrie free...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e joc gratis, nu platesti nimic. Daca zice ca jocul cu tare costa de ex 0. 99 euro atunci se plateste cu cost suplimentar.