| anonim_4396 a întrebat:

Daca am schimbat la o persoana pe mess sa nu mai ma vada cand sunt online si eu azi am intrat pe invizibil pentru toate lumea e posibil ca acea persoana sa ma vada chiar daca apare cand dau click pe imaginea acelei persoane ca ma vede offline? Azi mi-a dat buzz si m-a intrebat ce fac...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Sclipiciii a răspuns:

Nu te vede

| deny453 a răspuns:

Ti-a dat buzz pentru ca, poate, s-a uitat pe detector invisible si a vazut ca esti pe invizibil...parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil te a cautat pe vreun site de invizibilitate si a vazut ca esti pe invizibil...