| anonim_4396 a întrebat:

Daca am sters din greseala cosul de gunoi cum fac sa-mi apara iar?

8 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Xp sau Vista?

| fryekid a răspuns:

Pai in xp nu ai cum sa il stergi...decat daca sti si cum sa il pui inapoi laughing)

| mnt a răspuns:

Cumperi altuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce Fac? daca am ster E din my computers?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu...eu am vista si l-am sters din gresealacryingcryingcrying...si nu stiu cum sa fac sa imi apara din noucryingcryingcrying(crying(crying

| fryekid a răspuns:

Daca tot nu ai gasit un raspuns la intrebarea ta uite aici un link util - http://www.stealthsettings.com/......vista.html

| wCRIMINALw a răspuns:

Pai intrati in deskop si va apare acolo cosu si il copiati pe deskop