| Byb2001 a întrebat:

Daca am sters o conversație pe whatsapp cum pot recupera videoclipuri pe care mi le-a trimis acea persoana dacă am șters?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Dacă acea persoană mai are videoclipurile, i le poți cere, altfel nu mai ai cum să faci rost. Dacă nici ea nu le are, privește partea bună, din telefon s-au șters, dar din mintea ta niciodată nu vor fi ștersewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai bifat și "Sterge fișierele media din această conversație" atunci ar trebui să-l găsești în Galerie.

| floreadan a răspuns:

Poti cere clipurile de la persoana respectiva.