| Karla26 a întrebat:

Daca am tableta android si vreau sa descarc de pe Google Play aplicatia Facebook sau orice alta aplicatie... De ce imi apare ca nu am niciun dispozitiv? ( Am cont Google ) Fundita!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Mai mult ca sigur nu e compatibila tableta cu google play.Eu am 2 tablete, una mediacom, care merge sa descarc de pe google play su una arnova care nu merge.In cazul celei de a doua descarc cu AppsLib care este o aplicatie asemanatoare cu google play. Poti incerca de asemenea si aplicatia Aptoide.Succes!

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Poate nu suporta tableta, Android.

| Ronald0 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si inca nu am aflat de la ce e. daca afli imi poti spune si mie te rog? merci

| MariusWar a răspuns:

YTrebe sate logezi pe magazin play