| anonim_4396 a întrebat:

Daca am uitat parola la Yahoo Messenger, si nu mai stiu nici intrebarile secrete ca sa imi recuperez id-ul.Atunci cum mai pot face? Va rog. Fundaastraight face Mor fara id-ul meu.sad

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Parola si ID-ul le-ai folosit in browser? Daca DA, in ce browser?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca mureai dupa id tau atunci tineai minte parola, acum nu prea mai ai ce face, poate doar daca te ai logat pe mail si browserul ti a retinut parola dupa cum spunea si nelul

| GalatiCalculatoare a răspuns:

Uita-te aici http://www.blog.comp-service.ro/......lefonului/ si vezi poate reusesti ceva.

| Anca_Anca_1974 a răspuns:

Nici eu nu stiu

| Ion_Ursu_1978 a răspuns:

Cum fac sa recuperez id de mersi ca ami trebuie ne a parat

| Albert_Adrian_Gheorghe_1987 a răspuns:

Am nevoie urgent

| Burlacu_Violeta-Mariana_1992 a răspuns:

Vreau sa imi recuperez parola dar nu mai stiu nici intrebarile secrete il am de fff multi ani