| IRobertC a întrebat:

Daca am un cablu cu o iesire Ubs si una HDMI, pe aia USB o bag in PC si pe aia HDMI in televizor pot sa folosesc televizorul pe post de monitor? sau imi trebuie un adaptor HDMI-USB? (calculatorul meu nu are port HDMI)

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Merge si usb cu usb, dar nu vei vedea hd, mufa hdmi este specială pentru a receptiona semnal hd indiferent ca esti pe calculator sau televizor, asta daca si televizorul il ai full hd. Ce marcă e televizorul?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, dar linkul nu e bun, nu i mi arata poza cu televizorul tau, Samsung ce model? Citi inch? E plasmă sau lcd? Mersi.