| andrei2977 a întrebat:

Daca am un hard disk cu windows si jocuri si imi cumpar un procesor,blaca de baza,memorie ram, placa video, il pot folosi pe hardul mentionat?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In proportie de 99% da. Atata timp cat hdd-ul nu e IDE, ci SATA si placa de baz il suporta da. Daca ai nevoie de sfaturi, idei, un buget anume, da-mi mesaj si te ajut.

| RAY a răspuns:

Desigur ca da, dar vezi si de un ssd, ca diferenta e mare, poti folosi acel hard pe orice desktop care are mufe de sata 1, 2, 3

| sierra1 a răspuns:

Poți dar tot trebuie să (re)instalezi driverele pentru componentele ce urmează să le achiziționezi

| BobocelMihai a răspuns:

Da o sa poti sa il folosesti dar trebuie sa instalezi iar driverele de sunet imagine video internet etc... big grin