| maryusik a întrebat:

Daca am un iphone 3gs si nu merge sa bag jocuri pe el decat de pe apple store unde cele full costa bani si celelalte sunt demo si sunt gratis cum pot lua de pe apple store jc full si gratis va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Poate te ajuta asta
http://blog.videotutorial.ro/tag/cum-se-face-jailbreak-pe-un-iphone/
in concluzie trebuie sai faci un Jailbreak. care nu este ilegal doar ca pierzi garantia.inca ceva tu ce versiune ai ca este putin mai complicat.se realizeaza in asa fel incat dupa ce apare o versiune noua de ios se gasesc cateva optiuni in functie de versiune. DACA NU MA CREZI SCRII PE YOUTUBE JAILBREAK SI O SA TE CONVINGI.mai multe nu pot sa-ti spun pentru ca nu detin un iphone dar stiu metoda asta.