| andrei24074444 a întrebat:

Daca am un laptop mai vechi cu un cooler care face foarte mult zgomot desi este curat, are rost sa imi cumpar unul nou pentru el? Se va simti diferenta? Tin sa mentionez ca cel actual are 10 ani.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cumpăra cooler pe vacuum, ala scoate aerul fierbinte nu baga praf în el, mie îmi scade la 95 la 75 pe gta 5, 960 m, are 6 ani

| Brizbriz a răspuns:

"Se va simti diferenta?"

?!?
PE BUNE?!?
chiar CREZI ca nu o sa fie nici o diferenta, sa stai in aceeasi camera cu un laptop pornit care face zgomot de parca vine sfarsitul lumii?!?

| AG777 a răspuns:

Poti cumpara un alt cooler si daca te pricepi merita sa-l inlocuiesti, dar mare atentie sa scoti bateria si sa nu fie conectat la incarcator in momentul in care faci asta, placa de baza de la laptop e mult mai sensibila decat crezi.

| RAY a răspuns (pentru AG777):

Vezi și tu de vacum