| marijuanalifestyle23 a întrebat:

Daca am un laptop Toshiba, cum pot sa filmez jocurile ca da exemplu minecraft sau gta? ps:cum pot sa filmez tot ecranul cu camera leptopului.cine ma ajuta ii dau FUNDAAA! please!

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Daca laptopul tau are o capacitate mare >500GB,filmezi cu Fraps. Daca laptopul tau are o capacitate

| OvidiuDrg a răspuns:

Http://camstudio.org/ Cu asta ti se inregistreaza ce faci tu acolo, pe jocuri... Nu conta firma laptopului :))

| alexalex234 a răspuns:

Da poti.Dar pentru a filma fullscreen foloseste fraps pentru a lua capturi de ecran video.Este cel mai recomandat pentru a filma jocuri si nu iti trebuie camera.Deranjant este ca acest program foloseste multi GB pentru filme.Echvalentul este 15/20min 2/3 GB.

| oOAddYOo a răspuns:

Uite un link care sigur te ajuta : http://icp.infectati.ro/adaugat_link.php?id=2643