| Myhigh2604 a întrebat:

Daca am un telefon cu android si vreau sa ma mut pe ios si imi reinstalez whatsapp-ul pe noul telefon exista vreo sansa sa recuperez conversatiile care le-am avut pe android?
Adica pe android cand se face backup pe whatsapp la mesaje, poze etc. se salveaza in google drive si ma gandeam ca daca instalez google drive-ul pe iphone as putea sa recuperez tot, dar nu sunt sigur.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Teoretic, ar trebui.
Practic, ramane de incercat.

| Clorox a răspuns:

Stai ma ca nu ai nevoie de nimic, pur si simplu What'sUpp-ul are sistem de backup de pe numar!