| Anonimhm a întrebat:

Daca am versiunea de Android 7.0 pot sa o schimb inapoi pe 6.0.1?

Răspuns Câştigător
| sir sanjei a răspuns:

Da. Se poate.
Tot ce ai nevoie sa faci este sa downlodezi firmware-ul compatibil pentru telefonul tau si pe urma sa il instalezi utilizand un program dedicat modelului tau de telefon.
Samsung foloseste Odin
LG are propriul Flashtool
Sony are propriul Flashtool
Motorola foloseste RSDlite
HTC foloseste RUU
Daca nu te pricepi si ti se pare complicat te sfatuiesc sa apelezi la cineva care se pricepe si te poate ajuta.

| Anonimhm explică (pentru sir sanjei):

M-am obisnuit acum cu Android 7.0. Oricum mersi mult pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| IoNuTScipting a răspuns:

Da poti