| Geannni a întrebat:

Daca apas pe "r" imi apare chestia aia de cautat ceva din pc, daca apas pe "l" intra pc- ul in stand by... ce sa fac? pe tastatura virtuala imi apare ca e blocata tasta cu insigna de windows, insa m-am uitat si nu e...va rog frumos sa-mi spuneti ce trebuie sa fac.E laptop. FUNDA

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E desktop sau laptop?

| tgiabberriieul a răspuns:

Problema ar putea fi de la tastatură.
Dacă nu poţi să cumperi o tastatură noua, încearcă sa scoţi butonul/butoanele cu sigla Windows.

Uite cum să faci asta în acest tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=qXP1_WjtBP0

Dacă ai tastatura de desktop (prin USB-PS2) se aplică acelaşi principiu de scoatere a butoanelor.

Bafta!

| Geannni explică:

Laptop