| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar face cineva un video cu tine pe internet (numa cu vocea) ar avea rost sa te stresezi sa rada de tine in realitate? (vocea de pe calculator e mai subtire decat cea din viata reala)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu te vede nimeni n-are de unde sa stie ca esti tu, doar daca iti dezvaluie identitatea. Deci nu vad de ce te-ai stresa.

| octav005 a răspuns:

Pai ala nu se mai numeste video. doar inregistrare audio.

| Anonimul95t a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa te stresezi daca iti dezvluie identitatea cre ca poti sa ii faci report