| Gogu06 a întrebat:

Daca ar fi sa realizati un robot sa indeplineasca o functie practica care ar fi ea?

20 răspunsuri:
| IHateEverything a răspuns:

Mi-as crea un robot care sa-mi faca masaj oricand vreau eu big grin

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Sa faca tot in locul meu (in afara de sa mananc) laughing

| AlessandraCoco a răspuns:

Sa duca gunoiul

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cred că peste câteva zeci de ani chiar vor exista roboţi. Tehnologia evoluează văzând cu ochii.
Mi-ar plăcea un robot care să-mi aducă mâncarea la pat, unul care să privească oamenii şi să-mi spună ce gândesc ei cu adevărat, şi aşa mai departe.

Pa-pa.

| mgtow a răspuns:

Sa gateasca asa ma mai ingras putin.

| 5yr0Kk a răspuns:

Probabil ca ar fi sa mearga la scoala in locul meu dar cand vine acasa prin niste unde cerebrale sa imi trimita tot in creier. Si sa puna tot in google drive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș vrea să dea din palme și să cadă bani.

| Azµre a răspuns:

Cu toate astea mă mir că nimeni nu a răspuns ironic să facă sex sau orice altă idioțenie.

Păi ca să îți răspund aș dori să nu facă nimic. Decât să stea cu mine și să interacționeze.

| ONElena11 a răspuns:

Sa faca... teme!

| Azµre a răspuns:

Nu se știe niciodată la cum se dezvoltă tehnologia în ziua de azi nu e de mirare...

| Clauvdgg a răspuns:

Sa imi produca bani sad

| CinevaNou a răspuns:

Sa bata femei.

| Gogu06 explică (pentru Hydrangeaceae):

Daca imi dai 150 ron iti fac eu un robot sa iti aduca mancarea la pat, dar asta nu inseamna ca o si gateste laughing

| Gogu06 explică:

Am buget cam mic nu pot sa fac asta laughing zi ceva mai simplu big grin

| Gogu06 explică (pentru Azµre):

Interesant

| Gogu06 explică (pentru AlessandraCoco):

Nimic mai usor, riscu mare este sa nu ti-l fure laughing

| greyhound a răspuns:

L-as programa sa faca niste produse pe care mai apoi le-as vinde

| sltlp a răspuns (pentru Gogu06):

Dar cum vrei sa il faci? Stiu ca toate ideile de mai sus sunt asa. aproape imposibile. Vrei sa faci ceva cu mindstorm sau ceva cu arudino sau cu... altceva?

| Gogu06 explică (pentru sltlp):

Arduino

| Athée a răspuns:

Sa faca curat, cu siguranta.