| Monika18 a întrebat:

Daca ar trebui sa alegi intre tableta sau Samsung galaxy ce ai alege?

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Pai atunci este simplu: intrebarea se pune 'de ce ai nevoie?' Pentru ca sunt doua lucruri putin diferite.
Vrei un telefon sau un mini-PC sa zicem?
Ce poti face pe un device n-o sa poti face pe celalalt, cel putin nu la acelasi nivel. Ambele au avantaje si dezavantaje.

6 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Samsung Galaxy ce?
Este o intreaga gama de produse: telefoane, tablete etc.
Daca te referi la Samsung Galaxy Tab, ei bine, este tot o tableta. Atunci intrebarea ta ar fi 'Daca ar trebui sa alegi intre tableta sau tableta ce ai alege?'
Te rog reformuleaza.

| Monika18 explică (pentru Kattan):

M-am referit la Samsung galaxy telefoane

| Kattan a răspuns (pentru Monika18):

Pai atunci este simplu: intrebarea se pune 'de ce ai nevoie?' Pentru ca sunt doua lucruri putin diferite.
Vrei un telefon sau un mini-PC sa zicem?
Ce poti face pe un device n-o sa poti face pe celalalt, cel putin nu la acelasi nivel. Ambele au avantaje si dezavantaje.

| Narcis2007 a răspuns:

Un Samsung galaxy... poti face tot ce poti face si pe o tableta poate chiar mai multe + ca majoritatea aplicatiior nu sunt optimizate pentru tablete

| Aleqa a răspuns:

Tableta. E mai practica.

Răspuns utilizator avertizat
| roormaf12 a răspuns:

Tableta.De telefon te plictisesti pana la urma.