| anonim_4396 a întrebat:

Dacă are cineva tv LED Smart VORTEX 32TD2070S, cum merge? Functioneaza DTV? Conecatarea la wi fi merge?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intră in setarile televizorului si cauta i wifi baga i parola si username cel cu care te conectezi pe calculator, tu trebuie sa vezi daca televizorul are wifi integrat, daca nu are atunci i ti trebuie un adaptor wifi cu care vei putea prinde semnal wifi.

| AlexandraElene9009 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu i am întrebat pe cei care dețin tv sa îmi spună dacă este bun!