| RAY a întrebat:

Daca as avea un monolog audio despre anumite subiecte si as posta pe Youtube ar fi o prostie?

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Depinde de cum simti tu, daca simti ca te bucura sa-l pui, nu e o prostie. Nu mi se pare oricum prostie, posteaza aia tot felul de banalitati, de ex unu dadea box la o butelie in curte, si le-a placut la multi, deci ce zici tu e okey.

| Algo098 a răspuns:

Ar fi perfect, majoritaea postarilor sunt monologuri.

| RAY explică (pentru Algo098):

Adica a vorbi cu tine insati, la asta ma refer

| Algo098 a răspuns (pentru RAY):

Merge, nu e rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu.Posteaza!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mi-a venit ideea cand mergeam pe jos

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Interesanthee hee
Nu prea conteaza cand si unde ți-a venit ideea, contează ca a venit o asemenea idee