| valentin2002 a întrebat:

Daca as cumpara o hsa de protectie de la UAG, credeti ca as putea pune pe telefon si o folie de sticla? ( P.S. : Am un telefon S8+ )

Stiu ca si la S7 Edge daca aveai o carcasa de genul iti scotea, dezlipea folia...

Va roooog, am nevoie urgenta de ajutor! Nu ma pot decide! Daca aveti nevoie va voi trimite link-urile cu husa si folia sa vedeti daca sunt compatibile!

2 răspunsuri:
| Albu_Loredana_1994 a răspuns:

DA merge sa pui si folie la aceasta husa https://goo.gl/SYEqWK

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa pui. Orice telefon suporta si husa si folie.