| SoEasyy a întrebat:

Daca as duce un PS3 intr-un service de reparatii s-ar mai gasi piese in 2020 pentru el?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Se gasesc, si mult dintre ele ar fi si mai accesibile daca nu ar fi granitele cu China inchisewinking
Mai exist si varianta unor piese similare la mai multe platforme, cat si piese din dezmembrari de la alte PS3-uri, deci ai de unde alege sau mai bine zis de unde gasi piese de schimb.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| lpavel a răspuns:

Gasesti si pentru ps2 dar pentru ps3? Piesele se comanda de pe net nu au ei in service! happy