| EmylyaEmy a întrebat:

Daca ati putea sa imi dati niste exemple de telefoane care sa aiba time outouchscreen
-camera de minim 7-8 MP
-blitz pentru camera
mi-ar fi de mare ajutor! Vreau sa imi cumpar un telefon, dar nu stiu ce sa aleg, si daca are cele de mai sus sa zicem ca merge! Ceva recomandari? Mersi kiss O vara placuta sau cat a mai ramas din ea...

4 răspunsuri:
| Downhillboy a răspuns:

Ar fi:n8, galaxy s2 sau 3

| Rotaru_Laurentiu_1990 a răspuns:

Eu iti recomand un galaxy S2 sau S3 sau un tu alegi aici care iti convine la pret ar fi unul dintre cele mai bune ale momentului daca vrei cu android daca doresti nokya ti-as recomanda un Nokya lumia 810 are si ideal la capitolul Windows la capitolul black berry nu iti recomand sa ai unul sau un iphon crede-ma si un galaxy s2 sau s3 pot face aceleasi lucru si sunt si mai ieftine

| c0sty234 a răspuns:

Daca vrei ceva cu camera performanta eu iti recomand un Nokia N8 cu camera de 12 MP sau un Nokia C7 cu camera de 8 MP. Da ar fi bun un telefon cu android daca vrei si jocuri.winking

| vlad08 a răspuns:

Galaxy s2, s3
iphone 4s
n8
HTC sensation...etc