| biutzaa02dragutza a întrebat:

Daca blachez un prieten pe facebook... ma mai poate eticheta in poze? raspundeti-mi va rog cet de repede puteti pune poze jenante cu mine si nu-mi place va roog ajutor funda :*

3 răspunsuri:
| MissNobody a răspuns:

Nu mai are cum sa te eticheteze nici sa te gaseasca daca te cauta pe facebook. Nu va mai vedea niciun comentariu sau activitate de a ta si nici tu pe ale lui. In caz ca te hartuieste virtual poti sa-i dai si un "Report".

| ariamont a răspuns:

Nu,nu mai are cum sa te eticheteze. Poate doar sa iti scrie numele, dar fara sa ii apara profilul tau.