| Addaa1998 a întrebat:

Daca blochez o persoana pe Facebook, cum o pot deboca?

6 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Setari - utilizatori blocati, selectezi persoana si dai deblocare sper ca te-am ajutat.

| zuzualina a răspuns:

La fel cum ai blocat-o.

Din setari, la persoane blocate.

| valeria4u a răspuns:

→Dai pe 'rotita' aceea unde te deloghezi.
→Dai la setarile contului.
→Dai la 'blocare' [in partea stanga]

si deblochezi de acolo pe cine vreeei happy

| Arapalea_alexandru_1996 a răspuns:

Vezi c la setari sunt uitate si tu

| George_Lupu_1974 a răspuns:

Uite aici: Pe pagina principala, sus unde cauti, in dreapta apare numele tau, apoi un buton "gaseste pr", langa scrie "acasa" iar langa apare un lacat.dai click pe lacat, apoi selectezi "Cum blochez o persoana care ma deranjeaza?".O sa apara ceva unde scrie "Adauga nume sau email". dedesubt scrie "vezi toti utilizatorii blocati".dai click si o sa apara lista cu cei blocati iar in dreapta scrie "deblocati"

Sper ca te-am ajutat

| CristiCici a răspuns:

Mergi unde trebuie sa te deloghezi, iar deasupra la deconectare sunt setari de confidentialitate. Apesi acolo apoi te uiti la BLOCARE, apesi pe ea .......jos o sa-ti apara persoanele blocate iar langa apare Deblocheaza, apasa si gata.