| AndreiPAL21 a întrebat:

Daca cineva imi fura contul de steam si eu stiu cine e pot sa il dau la politie si sa imi recuperez contul?

2 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Nu cred ca o sa faca politia ceva in cazul asta. Cel mai probabil tot sa ii contactezi pe cei de la steam. Mai bine ti-ai instala steam guard pe telefon si il folosesti in asa fel incat sa nu iti intre nimeni pe cont.

| adiher11 a răspuns:

Politia nu are treaba cu asa ceva daca ti s-a furat contul incearca sa recuperezi parola, iti trimit mail schimbi parola si aia e dar dupa sa bagi steam guard.