| laSoledad a întrebat:

Daca cineva isi sterge fotografia postata pe Instagram, ea va fi stearsa automat si din colectiile mele unde am salvat-o sau va ramane si dupa stergerea de la sursa?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Va fi sterasa doar de pe Instagram, in telefon va ramane.

| laSoledad explică (pentru MihaiNicu23):

Nu am in galeria telefonului colectii cu poze salvate de pe Instagram, de aceea intrebam daca pozele diverselor persoane pe care le-am salvat vor mai ramane in colectiile contului meu (pe pc & telefon) sau nu, dupa ce sunt sterse de catre sursa.