| AlexBoss1986 a întrebat:

Daca cineva mi-a blocat contul, Cum il reactivez adica cand intru imi zice cont dezactivat si nu ma pot loga?

5 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Ar trebui sa fi primit mesaj pe email cum ca ti s-au schimbat datele de logare sau ca fost blocat contul. De obicei se poate debloca prin introducerea codului primit prin sms la numarul de telefon pe care l-ai trecut la cont. Daca nu ai trecut, singura solutie e sa cauti in Help Center formularul prin care trebuie sa trimiti o copie dupa un act de identitate. Dureaza totusi ceva pana o sa ti-l deblocheze in modul asta...

| AlexBoss1986 explică:

Pentru Facebook

| AlexBoss1986 explică:

Pe facebook