| AlexDarius3 a întrebat:

Dacă cineva mi-a curăţat ecranul de la PC cu un şerveţel umed apăsând cu putere şi nici nu l-a şters cu un prosop, lăsând apa să se scurgă în el e de rău? S-a afectat calitatea lui? Eu văd că e cât de cât ok.

2 răspunsuri:
| SkryPer a răspuns:

Daca apa nu a ajuns in interiorul Monitorului nu are nimic, dar dat viitoare sa în cureți cu o vata înmuiată puțin în spirt.

| dannyel86 a răspuns:

Materialul de sters trebuie sa fie moale si umed, nicidecum sa curga apa din el.
Nu intra atat de usor lichid in monitor prin ecran, dar data viitoare a se lucra mai cu atentie.