| hope2destiny a întrebat:

Daca cineva te suna cu nr ascuns cum poti afla cine? ma refer sa afli numarul de pe care a sunat... apare pe desfasuratorul facturii sau exista vreun program? thinking

Răspuns Câştigător
| Pitica95 a răspuns:

Pei e ff. simplu. Suni la servicii cu clienti si spui ca te suna cineva cu nr privat si vrei sa afli cine... ei iti sp nr si daca e pe abonament afli si numelewinking

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu poti sa il afli sad
eu din cauza necunoscutelor mi-am schimbat numarul crying((

| fantomel_1972 a răspuns:

Nu se poate afla din desfasuratorul facturi singurul mod care am auzit ca se poate te duci la firma ta de telefonie mobila de exemplu Orange si platesti o anumita suma de bani si ei iti spun ( dar suma sigur depaseste 200 de ron). Asa am auzit daca sunt informat gresit, va rog sa ma scuzati happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti afla numarul care de suna cu necunoscut, cred ca de asta se numeste si asahee hee

| BoboooBubuuu a răspuns:

Poi incearca mai simplu. La telefonul meu merge. Il suni si tu iar in timp ce suni iti apare numarul. Daca merge la mine poate si la tine. Sperc ca ti-am fost de folos. Papa kiss♥♥♥♥♥

| sirshadow a răspuns:

Gasiti un tutorial pe http://sirshadow.blog.com/2011/08/15/afla-cine-te-suna-cu-numar-ascuns/ exemple, poze tot ce vreti. Metoda e foarte simpla si merge 100% tot ce trebuie sa faceti este sa deviati apelul primit catre un numar de VoIP. http://sirshadow.blog.com/2011/08/15/afla-cine-te-suna-cu-numar-ascuns/ Totul este 100% gratuit...daca aruncati o privire va convingeti. tnx

http://sirshadow.blog.com/

| Cosmin_Ivan_1987 a răspuns:

Afla cine te suna cu numar privat foarte ieftin cu numai 2$ pentru 7 zile de supraveghere, este mai ieftin decat un suc in oras. accesati http://asiguraieftin.in/afla-cine-suna-cu-privat si vezi mai multe detalii, daca achizitionezi o asigurare rca obligatorie prin intermediul siteului asiguraieftin.in supravegherea telefonului este gratuita pentru 1 an de zile! stima!